smart zvit23_kv3 ukr Mov Kalend
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Свято в бібліотеці

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулися урочистості  з нагоди свята.

Привітали бібліотечну спільноту Гладенко Юрій Миколайович, директор департаменту культури, туризму та релігій Сумської обласної державної адміністрації і його заступники Баленко Євген Олександрович та Грицаєнко Раїса Василівна.

З вітальною промовою до колективу звернулася в.о. директора  Кальченко Валентина Миколаївна. Вона підкреслила особливу роль бібліотеки як соціальної інституції, яка підтримує відродження духовності, моральних та етичних основ буття, відіграє важливу роль у гуртуванні суспільства та патріотичному вихованні.

В холі бібліотеки увазі присутніх були представлені перегляд нових надходжень літератури, придбаної за рахунок коштів бюджету розвитку, та відеопрезентація діяльності книгозбірні у воєнний час.

У цей святковий день до бібліотеки з книжковими подарунками завітали  головний лікар Сумської міської лікарні № 5 В'ячеслав Петренко, волонтерка та майстриня-вишивальниця Ксенія Шпилька, які долучились до акції «Подаруй бібліотеці книгу».