smart zvit23_kv3 ukr Mov Kalend
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Обласні наукові бібліотеки прикордоння – шлях до Перемоги

25 травня, напередодні  Міжнародного дня добросусідства, за ініціативи бібліотекарів Сумщини відбулася онлайн-зустріч «Обласні наукові бібліотеки прикордоння – шлях до Перемоги» з обміну досвідом бібліотечних працівників Сумської і Чернігівської областей.

До заходу долучилися фахівці обласних бібліотек Сумщини і Чернігівщини.

Привітали учасників Світлана Острога, заступник директора з наукової роботи Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки і модераторка заходу, Олександр Нагорний, начальник відділу культурного розвитку Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та Інна Аліференко, директорка Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В. Короленка.

Програма онлайн-зустрічі передбачала різноаспектний обмін напрацюваннями книгозбірень з соціокультурної, краєзнавчої, науково-методичної роботи тощо.

Про історико-літературні зв’язки північних земель Сумської області з Чернігово-Сіверщиною учасники заходу дізнались від Юрія П’ятаченко, старшого викладача Інституту післядипломної педагогічної освіти, голови ГО «Триторія».

Онлайн-зустріч пройшла в теплому, дружньому професійному колі однодумців. Сторони домовились про подальшу співпрацю і обов’язкову зустріч після Перемоги