ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт - сб:   9.00 - 17.00

нд:   вихідний

і

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel vilni smartfon
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Презентація проєкту «Історичні Студії»

Сьогодні відбулася презентація нового  медійно-просвітницького проєкту Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки під назвою «Історичні Студії». Це спільний проєкт Сумської ОУНБ та обласної організації Національної спілки краєзнавців України.

Захід пройшов у святковій, теплій атмосфері із зацікавленою аудиторією, охочою до спілкування з учасниками і організаторами проєкту.

Серед присутніх учасники даного проєкту  - краєзнавці,  науковці, громадські діячі-просвітники: Олег Корнієнко, Валерій Власенко, В’ячеслав Артюх, Сергій Дегтярьов.

Модератор заходу та автор проєкту – завідувачка відділу краєзнавчої літератури і бібліографії Тетяна Голуб розповіла, що «Історичні Студії» - це запис спілкування з гостем у форматі телестудії (ведуча й гість). Щодо контексту інтерв’ю – то це глибоке занурення у локальну історію, а через неї до історії українського народу, держави. Ведеться відеозапис, який після певного монтажу  розміщується  на You Tube каналі  обласної книгозбірні тематичному плейлисті.

Презентований проєкт викликав непідробну зацікавленість у студентської молоді, освітян та у всіх присутніх своїм просвітнім, науковим та краєзнавчим потенціалом.