ТИМЧАСОВИЙ РЕЖИМ РОБОТИ (НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ)

пн - чт:   9.00 - 18.00

пт:   9.00 - 16.00

сб - нд:   вихідні

і

У разі оголошення повітряної тривоги обслуговування припиняється. Користувачі повинні пройти до найближчого укриттяЗвернення громадян

Для переселенцівЗведений каталог періодичних видань у бібліотеках міста Суми


Календарі

Календар знаменних і пам’ятних дат Сумщини на 2024 рік

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2024 рік

tel vilni smartfon
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Національне патріотичне виховання

16 травня відбувся круглий стіл з онлайн-трансляцією «Національно-патріотичне виховання в закладах освіти України в час російсько-української війни», організований Сумським обласним інститутом післядипломної освіти.

Заступник директора з наукової роботи Сумської ОУНБ Світлана Острога долучилася до заходу з презентацією «Національно-патріотичне виховання дітей і молоді як пріоритетний напрямок культурно-просвітньої діяльності Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки у воєнний час». Вона зазначила, що вся діяльність книгозбірні просякнута темою патріотизму, любові до України, вірою в перемогу нашого народу в боротьбі за незалежність.

В доповіді були висвітлені найбільш актуальні напрямки і форми роботи та заходи патріотичного спрямування, наведені приклади краєзнавчих заходів у форматах «Літературна вітальня», «Антикварний салон», «Історичні студії», оглядові екскурсії історичним середмістям Сум. Також йшла мова про організовані патріотичні акції, літературно-музичні вечори, презентації книг українських письменників та істориків, флешмоби, майстер-класи з виготовлення окопних свічок та оберегів для наших захисників тощо.

Відзначена суттєва роль в формуванні національної ідентифікації роботи клубу «Мовне коло», що є спільним проєктом Сумської ОУНБ, Сумської обласної організації Національної спілки журналістів України і кафедри журналістики і філології СумДУ, який відвідує молодь і всі бажаючі.

Підсумовуючи, зазначено, що Сумська обласна універсальна наукова бібліотека в умовах повномасштабної війни рф проти України володіє потужним потенціалом для виховання національної свідомості і патріотизму у молодого покоління.

Для доповіді підготовлена презентація, яку можна переглянути на сайті бібліотеки