smart zv21 med pre1 3
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Всесвітній день книги та авторського права

Щорічно, починаючи з 1996 року, за рішенням ЮНЕСКО 23 квітня відзначається Всесвітній день книги та авторського права, який покликаний наголосити на фундаментальній важливості книги та її незамінності в інформаційному суспільстві. Адже книга – це незамінний носій інформації, вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі й просторі.

Завдяки книгам ми не тільки отримуємо простий і зрозумілий доступ до ідей і знань, моральних і духовних цінностей, ми торкаємося до справжніх творчих досягнень та розумінню краси людства.

Одна з головних цілей проведення Дня книги – промоція читання і книговидання, привернення уваги до культури писемного слова, а також до питань авторського права і захисту інтелектуальної власності. Авторське право – один із засобів охорони інтелектуальної власності людини, набір суб’єктивних виключних прав, які дозволяють авторам літературних та наукових творів отримувати соціальні блага від результатів своєї творчої діяльності.

Щиро вітаємо всіх шанувальників книги, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово, із Всесвітнім днем книги і авторського права!

До свята у відділі документів з економічних і технічних наук організовано перегляд літератури з фондів бібліотеки, на якому представлені книги і періодичні видання з питань авторського права та захисту інтелектуальної власності.

Ласкаво запрошуємо на ознайомлення!