smart zv21 med pre1 3
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Рідна мова – всесвіту основа

До Міжнародного дня рідної мови Сумська обласна універсальна наукова бібліотека підготувала загально-бібліотечний перегляд «Рідна мова – всесвіту основа».

День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, він був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина знаходиться під загрозою зникнення.

Така загроза була й над українською мовою протягом 4 віків. Це засвідчують документи, які зараз є у вільному доступі, та історичні довідки, а також той факт, що вона за свою історію пережила дуже багато актів лінгвоциду (понад 134 задокументованих актів понівечення української мови).

Саме з пошани до рідної мови починається розвиток будь-якої країни. Це – наша найсильніша зброя, і водночас – наш найдорожчий скарб.