smart zv21 med pre1 3
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

День жінок і дівчат в науці

Починаючи з 2016 року, за рішенням ООН, щорічно 11 лютого відзначається 

Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Це свято засноване з метою досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат.

За даними ЮНЕСКО, жінки і дівчата в науковому середовищі представлені значно менше, ніж чоловіки: в середньому лише 30% науковців в усьому світі — жінки. Численні дослідження довели, що жінки в областях STEM (наука, технології, інженерія та математика) публікують менше матеріалів, отримують менше грошей за свої дослідження і не досягають у своїй кар'єрі більшого прогресу, ніж чоловіки. Але, гендерні програми останніх років роблять свою справу: все більше молодих жінок обирають для себе технічні спеціальності і шлях в науці, про розробки жінок-вчених почали розповідати в усьому світі. Україна відзначається високим рівнем участі жінок у наукових дослідженнях та розробках. У 2020 році цей показник становив 54,2%.

До Міжнародного дня жінок і дівчат в науці у відділі документів із економічних і технічних наук Сумської ОУНБ представлена виставка плакатів «Це зробила вона». Виставка плакатів є частиною освітнього арт-проєкту STEM IS FEM (Наука – це вона) реалізована за підтримки міжнародних організацій ООН Жінки в Україні та ЮНІСЕФ.

Плакати познайомлять із 12 героїнями, українськими жінками-науковцями, що досягли успіху в різних STEM напрямках, зокрема: математиці, інформатиці, фізиці, генетиці, кібернетиці, біології тощо.

Виставка плакатів розміщена у залі 305, на 3 поверсі.

Ласкаво просимо на ознайомлення!