smart zv21 med pre1 3
Уроки по Joomla можно найти здесь: http://joomla25.ru/
Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Свято єднання

Щороку 22 січня, у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців обох частин України — Наддніпрянщини та Наддністрянщини. 

         З нагоди свята у відділі обслуговування користувачів Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки  розгорнуто перегляд літератури «Свято єднання». Де можна ознайомитися з монографіями, науково-популярною літературою, довідковими та періодичними виданнями, що розповідають про передумови і наслідки проголошення Акту Злуки, тенденції та значення цієї події для українського національного руху. Окремим розділом представлено книги з фонду Канадсько-Української бібліотеки, що показують, як українські емігранти розуміли питання соборності та сприяли подальшому відродженню та розвитку української державності.

         Свято Соборності набуває особливого значення та звучання сьогодні, коли територіальну цілісність доводиться боронити зі зброєю в руках. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків!